Grawer laserowy to jedna z najczęściej wybieranych metod personalizacji indywidualnej nagród okazjonalnych oraz pucharów sportowych. Dzięki wysokiej jakości oraz solidności wyrobu stanowi ono bardzo dobry wybór w tworzeniu indywidualnych trofeów. Najczęstszym wyborem jest grawerowanie tabliczek laminatowych, laminaty to tworzywa sztuczne składające się najczęściej z dwóch lub trzech warstw. Rdzeniem tabliczki najczęściej jest akryl, który pokrywa cienka warstwa wierzchnia. W trakcie grawerowania laser usuwa warstwę wierzchnią, co sprawia, iż widoczny jest kolor rdzenia.

 

Uzyskany grawer jest bardzo trwały oraz odporny na ścieranie, a użycie tak precyzyjnego narzędzia jak laser zapewnia nam idealne odwzorowanie szczegółów w najwyższej jakości.

 

Jest to jeden z najlepszych sposobów na stworzenie wyjątkowej nagrody usatysfakcjonującej każdego sportowca oraz pracownika. Jeśli szukasz sposobu na wyjątkowe podziękowanie czy pragniesz nagrodzić zwycięzców Twojego wydarzenia lub najprościej mówiąc sprawić radość swoim bliskim na pewno zrobisz to prezentując im przygotowaną specjalnie dla nich statuetkę.

 

    

        

 
 
 
 
W naszej ofercie znajdą Państwo nagrody szklane w różnych technikach grawerowania:
 
Grawerowanie 3D - modelu 2D - metoda polegająca na przeniesienie projektu dwuwymiarowego do wnętrza szkła przy jednoczesnym nadaniu mu głębi poprzez "wyciągnięcie". Przy tej metodzie wszystkie grawerowane punkty znajdują się na jednej płaszczyźnie. Jest to personalizacja idealna do zdjęć, prostych tekstów, logach, tekstach a po uprzednim opracowaniu projektu graficznego także własnej grafiki.
 

Grawerowanie 3D - modelu 3D - to technika umożliwiająca przeniesienie modelu całkowicie trójwymiarowego ze wszystkimi detalami do wnętrza szkła. Grawer jest wykonany wówczas w trzech płaszczyznach. Rezultatem jest przestrzenny obiekt "zamknięty" wewnątrz szkła.

 

Grawerowanie 3D - modelu 2,5D - technika łącząca elementy dwóch wspomnianych wyżej metod. Opierając się na pojedyńczej grafice, wewnątrz szkła umieszczany jest przestrzenny obraz 2,5D. Rezultatem jest pierwotnie płaski obraz, który dzięki temu efektowi uzyskuje dodatkową głębię.