Nadruki wykonane w technologii Luxorjet cechują się wysoką trwałością oraz idealnym odwzorowaniem kolorów na niemalże każdej powierzchni. Ich wysoka rozdzielczość pozwala na niespotykaną jakość nadruków, co idealnie sprawdza się w przypadku blaszki na podstawie pucharu lub statuetki. Zastosowane przez nas ekologiczne tusze prezentują głębokie odcienie i żywe kolory na różnego typu powierzchniach i materiałach a zarazem mają Państwo pewność że zostanie tak przez długi czas.
 
Tabliczka LuxorJet to jedna z najefektowniejszych technik zdobienia. Dzięki szerokiej palecie barw i wysokiej jakości nadruku idealnie odwzorowuje projekt.
 
    
 
                      
 
 
Oferujemy personalizację szklanych trofeów w różnych technikach:
 
Nadruk kolorowy z poddrukiem białym kolorem pod grafiką - Wzmocnienie efektu nadruku poprzez dodanie pod elementami graficznymi białego podkładu. Pozostała część trofeum szklanego jest przezroczysta. 
 
Nadruk kolorowy z poddrukiem białym kolorem na całej tafli szkła - Technika pozwalająca pokryć całą tylną taflę trofeum szklanego białym podkładem, w efekcie z przody trofeum widać bardzo wyraźnie grafikę, natomiast z tyłu po odwróceniu biały nadruk. Brak efektu przezroczystości.
 
Nadruk kolorowy bez poddruku białym kolorem - Projekt jest nadrukowany bez dodatkowe poddruku białym kolorem. Nadruk z efektem przezroczystości, tak zwany efekt witrażowego szkła.
 

 

                      

 

 

Wysoka rozdzielczość personalizacji Luxorjet pozwala na niespotykaną jakość nadruków, co idealnie sprawdza się w przypadku dyplomów drewnianych z podkładem lakierowanym i blaszką. Zastosowane przez nas ekologiczne tusze prezentują głębokie odcienie i żywe kolory na różnego typu powierzchniach i materiałach a zarazem mają Państwo pewność że zostanie tak przez długi czas.