Odlewy to jeden z najbardziej efektownych sposobów na stworzenie wyjątkowej oraz unikatowej nagrody. Interesujące oraz dopracowane formy stopów metali charakteryzują się interesującym wyglądem, gdyż możliwe jest idealne odwzorowanie zamierzonych kształtów. Możemy uzyskać zatem kształty takie jak but, który byłby idealną nagrodą dla biegacza, określony gatunek ryby w nagrodę dla wędkarza, czy statuetki zwierząt hodowlanych, które byłyby wyjątkowym wyróżnieniem dla rolnika.

 

 

Produkowane przez Nas odlewy mogą bazować na podstawie drewnianej, plastikowej lub marmurowej. Zapewnia im to stabilność oraz bezpieczne utrzymanie trofeum w pozycji stojącej. Na owej podstawie istnieje możliwość umieszczenia tabliczki spersonalizowanej za pomocą grawerowania lub nadruku Luxorjet.

 

 

Oferujemy odlewane statuetki, figurki okazjonalne oraz unikatowe medale, są to produkty wykonywane na specjalne zamówienie gwarantujące zachowanie najwyższej jakości oraz solidności wykonania.

 

 

Każda z figurek odlewanych jest wykonywana z najwyższą starannością. Do wyboru mamy szeroką gamę tworzyw, z których mogą powstać, między innymi imitacja złota, srebra, brązu. Ponadto niedawno w ofercie zagościły produkty wykonywane z niklu i basemetalu.