Kubek bardzo często pojawia się jako drobny upominek przekazywany klientom, pracownikom oraz bliskim osobom. Otrzymanie tak funkcjonalnego oraz przydatnego prezentu na pewno sprawi, że jego odbiorca poczuje się miło oraz będzie o nas pamiętał każdego poranka podczas picia porannej kawy lub herbaty. Tym bardziej, jeżeli są to kubki o wysokiej jakości wykonania, a takie właśnie oferujemy.

 

Nadruk na kubkach wykonujemy metodą sublimacji – która jest trwała i polega na przeniesieniu grafiki na kubek w wysokiej temperaturze. Jeżeli nie masz pomysłu na grafikę, sami ją dla Ciebie zaprojektujemy, gratis!

 

 

                   

 

 

Nasze kubki cechują się nieskazitelną bielą na zewnątrz i wysoką intensywnością koloru wewnątrz oraz na uchu. Niewyczuwalny w dotyku nadruk jest bardzo wyrazisty, dzięki czemu będziesz mógł codziennie cieszyć się swoim indywidualnym projektem, może to być zdjęcie, logo, tekst lub Twoja własna unikatowa grafika.

 

Kubki reklamowe na zamówienie posiadają odporne nadruki na zmywanie w zmywarkach. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zamówione tanie kubki reklamowe będą służyć przez lata Państwa klientom oraz pracownikom. Wytrzymałość takiego upominku sprawia, że jest to świetny sposób na długotrwałą oraz wyjątkową reklamę przy bardzo małych kosztach.

 

Nasze kubki są w 100% bezpieczne - posiadają wymagane atesty w celu zapewnienia, że nadają się do kontaktu z żywnością.

 

Kubki reklamowe z nadrukiem dostępne są w wielu różnych modelach i kolorach. Posiadamy bardzo szeroki wybór, w Naszej ofercie znajdą Państwo między innymi kubki matowe, błyszczące, magiczne (termo zmienne) oraz inne produkty. Każdy podlega indywidualnemu znakowaniu Państwa logiem lub grafiką.

 

Porcelana Reklamowa to znakomite narzędzie marketingowe, które w skuteczny sposób pozwoli na zbudowanie wizerunku Twojej firmy. Każdego poranka potrzebujemy gorącego napoju aby dobrze zacząć dzień i sięgamy po swój ulubiony kubek, wyjątkowy i dostosowany do Ciebie. Te argumenty przemawiają za wyborem kubków reklamowych z nadrukiem jako gadżetu promocyjnego.

 

 

 

Wybierz jeden z naszych gotowych projektów, stwórz swój własny lub zajrzyj do naszego katalogu i napisz do Nas, razem stworzymy niezapomniany upominek dla Ciebie i Twoich bliskich.