Jak mówi sławne powiedzenie - "Nie szata zdobi człowieka", My uważamy jednak, że dla każdego sportowca i pracownika koszulka lub trykot sportowy to swoista wizytówka, a solidnie i unikatowo wykonana odzież niewątpliwie dodaje animuszu oraz podnosi na duchu. Oferujemy personalizację odzieży za pomocą między innymi:
 
- Nadruku Sublimacyjnego
- Haftu Komputerowego
- Sitodruku
- Folii Flock/Flex
 
Jako jeden z głównych dystrybutorów pucharów w Polsce uważamy, że personalizacja każdej nagrody nadaje jej niespotykanego indywidualizmu oraz swojego rodzaju duszy, każda statuetka, dyplom czy puchar z wyrobioną specjalnie dla odbiorcy tabliczki czy projektu graficznego sprawia, że osoba, do której jest ona kierowana czuje się niezwykle wyjątkowa oraz doceniona.
 
W zakresie naszych usług znajduje się między innymi:
 
- Grawerowanie
- Odlewnictwo
- Nadruk Sublimacja
- Nadruk Luxorjet
 
Usługa personalizowania to wsparcie naszego sklepu, aby Państwa nagrody, czy to sportowe, czy okolicznościowe zawsze stały na najwyższym poziomie i spełniły oczekiwania Państwa jak i osób nimi obdarowanych. Grupa grafików wspiera, doradza, a także koryguje Państwa pomysły, aby były idealnie dopasowane pod dany puchar, medal, dyplom czy statuetkę.