Pracownik zarówno w firmie jak i poza nią powinien prezentować się profesjonalnie oraz pewnie, jednolity uniform reprezentanta firmy sprawi, że klienci oraz kontrahenci dostrzegą profesjonalny charakter firmy. Stylowy oraz jednolity strój roboczy podkreśli kompetencje pracowników firmy oraz sprawi, że załoga poczuje się jak grupa bliskich osób dążących do osiągnięcia wspólnego celu.
 
Materiały, z których jest wykonana oferowana przez Nas odzież robocza są przyjazne dla skóry, wygodny krój wykonania zapewnia pracownikowi swobodę poruszania się oraz wzorcowy komfort noszenia. Profesjonalny strój świetnie podkreśli sylwetkę pracownika zapewniając mu maksymalne poczucie wygody oraz komfortu. Przy doborze oferty do Państwa potrzeb dbamy o to, aby odzież robocza nie była jedynie elementem ochrony oraz wyglądu pracownika, ale także o to by odzież ta ułatwiała im wykonywanie codziennych obowiązków oraz wpływała na dobre samopoczucie spełniając swój zawód. Pracownicy są przy tym są bardziej zmotywowani i mają wkład w pielęgnowanie wizerunku przedsiębiorstwa.
 
W naszej produkcji stawiamy na najwyższą jakość odzieży i akcesoriów. Używamy najlepszej jakości tkanin, surowców i dodatków krawieckich od producentów polskich i europejskich.
 
 
 
 
Marka JHK pojawiła się pierwszy raz w 2002 roku. Początkowo firma działała tylko na rynku hiszpańskim, jednak zdobyte  doświadczenie pozwoliło rozwinąć sprzedaż w innych krajach Europy i świata.
 
Marka JHK okazała się zdaniem wielu Klientów najbardziej konkurencyjnym produktem w branży mając na uwadze stosunek jakości do ceny. Głównymi produktami marki JHK są koszulki t-shirt, koszulki polo, polary, bluzy a także kurtki softshell oraz kamizelki odblaskowe.
 
 
 
 
 
 
Avacore to także marka produktów, którą cechuje najwyższa jakość wykonania i funkcjonalność. Jesteśmy producentem specjalistycznych produktów BHP, takich jak odzież, obuwie i rękawice.
 
Stale rozwijana sieć dystrybucji produktów na terenie całego kraju, co umożliwia dostosowanie oferty do potrzeb niemal każdego przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych. Na tle konkurencji Avacore wyróżnia się jakością oraz funkcjonalnością ubiorów.
 
 
 
 
 
 
 
SIR Safety to włoska firma, która już od ponad 30 lat jest liczącym się producentem odzieży roboczej, butów i środków ochrony pracowników. Ponad 80 handlowców dostarcza produkty Sir do wielu największych firm półwyspu apenińskiego, gdzie każdego dnia używają ich miliony pracowników.
 
Ideą tworzenia kolekcji Sir jest dążenie do tego, aby praca wymagająca odpowiedniej odzieży i zabezpieczenia, mogła być wykonywana komfortowo i efektywnie w odzieży która może być wizytówką pracownika i firmy, którą reprezentuje. Odzież ta musi również sprostać dużym wymaganiom związanym z jej trwałością, narażona jest bowiem na intensywne użycie w często bardzo trudnych warunkach.
 
 
 
 
 
 
Producent ubrań roboczych i hurtownia BHP. Wega od 1990 roku jest producentem odzieży roboczej, a także odzieży surviwalowej, outdorowej letniej i zimowej. W produkcji przede wszystkim stawia na najwyższą jakość odzieży i akcesoriów.
 
Dzięki własnemu zapleczu produkcyjnemu, w skład którego wchodzą najlepsze urządzenia, firma posiada w ofercie pełen zakres usług, m.in. szycie na miarę. Wega produkuje asortyment pozwalający na ubranie pracownika od stóp do głów oraz kompleksowe zaopatrzenie swojej firmy - od akcesoriów biurowych aż po gaśnice i specjalistyczne środki chemiczne.
 
 
 
 
 
 
Firma Tricorp to znany i ceniony w Europie holenderski producent odzieży firmowej: ROM88 oraz TRICORP Workwear. Siedziba oraz magazyn centralny firmy znajdują się w Rijen w Holandii i tam też we własnym dziale projektowym Tricorp, powstają opracowania wszystkich wzorów i modeli. Dzięki temu holenderskie wyroby charakteryzują się estetyką, oryginalnością i wysoką jakością wymaganą od nowoczesnej odzieży firmowej i roboczej.
 
Projektanci Tricorp nie zapominają, że nie ma bardziej wymagającego użytkownika niż osoba, której odzież ma służyć do sprawnego, wygodnego i bezpiecznego wykonywania pracy, dlatego w katalogu nie ma odzieży byle jakiej i tandetnej, a jedynie – komfortowa, wysokogatunkowa, profesjonalna i trwała.